VELASHAPE 3

VELASHAPE 3

VelaShape 3 İle Sıkı, Pürüzsüz ve Daha Şekilli Bir Vücut

Selüliti düzelten ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendiren, FDA onaylı VelaShape III, cerrahi olmayan bir teknolojidir. Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape tedavisi sonucunda cilt daha sıkı görünür ve bu sıkılık belirgin şekilde hissedilir. Günlük yaşantımızda fiziksel aktivitelerin azalması, oturarak yapılan aktivitelerin artması gibi değişik nedenlerle yağlanma sorunlarının arttığı bilinmektedir. Karın, basen, bacak ve bel çevresi yağ dağılımının en çok dikkat çeken alanlarıdır. Bir diğer önemli sorun da selülit olarak karşımıza çıkar. Diyet ve fiziksel aktivitenin artırılması söz konusu alanların şekillendirilmesinde her zaman istenen başarıyı sağlamaz. Bu gibi durumlarda insanların çoğu için bir destek uygulama kaçınılmaz hale gelebilir. Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların % 70 ‘i karın bölgesinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor. Kadınların % 90ı vücutlarında değiştirmek, inceltmek veya şekillendirmek istedikleri yerler olduğunu düşünüyor.

VELASHAPE 3

VelaShape 3 Etki Mekanizması

Elos teknolojisi ile velaShape 3, farklı enerjileri sinerjik olarak kombine eder: -Bi-Polar radyofrekans -İnfrared -Atımlı vakum ile mekanik doku manipülasyonu İnfrared ve vakum kombinasyonunun radyofrekans ile eşleştirildiği bu sistem yağ hücrelerinin, çevresindeki bağ dokusunun ve altındaki kollajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına neden olur.Elektrotların optimal tasarımı ve vakumun eş zamanlı uygulanması ısının daha derine ulaşmasına olanak tanır. Klinik olarak gördüğümüz sonuç: Cilt gevşekliğinde, doku hacminde lokal azalma, cilt yapısında ve dokusunda genel iyileşmedir. VelaShape tedavisinde hedef ; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek, yeni kollajen sentezini artırarak selüliti azaltmak ve bölgesel incelme yapmak. VelaShape uygulamasından beklenen yararlar: tedavi sonrası selülit görüntüsünde belirgin azalma ve bölgesel yağ birikimlerinde azalmaya bağlı vücut şekillendirmede etkin sonuçlar. Bir seanslık uygulamanın süresi, uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 30 dk-60 dk arasında sürer.Uygulama sonrası güneşe çıkmaya engel bir durum olmaz.Uygulama esnasında cilt yüzeyi korunarak cilt altı 40-42 dereceye kadar ısıtılır.Ancak uygulama alanında ısınma dışında ağrı veya acı hissedilmez. VelaShape tedavisi ; 40 dan fazla klinik çalışma ve dünya çapında 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviyle etkinliğini ve güvenirliğini pekiştirmiştir.

VELASHAPE 3

VelaShape 3’ün Diğer Versiyonlarından Farkı

VelaShape 3 de bi-polar radyofrekansın gücü artırılmış, maximum güce çıkarılmıştır.Bu da , seanstaki uygulama süresinin kısalmasına ve toplam seans sayısının azaltılmasına olanak sağlar.

VELASHAPE 3

VelaShape Uygulamasından Beklenen Yararlar

Tedavi sonrası selülit görüntüsünde belirgin azalma ve bölgesel yağ birikimlerinde azalmaya bağlı vücut şekillendirmede etkin sonuçlar. Cerrahi olarak bakıldığında ise liposuction sonrası doku ödeminin atılması ve cildi pürüzsüz hale getirmekte yardımcı olan son teknoloji bir sistemdir.

VELASHAPE 3

VELASHAPE 3 VELASHAPE 3 | Op.Dr.Cahit Vural

Sıkça Sorulan Sorular

  • VelaShape 3 İle Sıkı, Pürüzsüz ve Daha Şekilli Bir Vücut Nasıl Olur ?
  • VelaShape 3 Etki Mekanizması Nedir ?
  • VelaShape 3’ün Diğer Versiyonlarından Farkı Nedir ?
  • VelaShape Uygulamasından Beklenen Yararlar Nelerdir ?

VelaShape 3 İle Sıkı, Pürüzsüz ve Daha Şekilli Bir Vücut Nasıl Olur ?

Selüliti düzelten ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendiren, FDA onaylı VelaShape III, cerrahi olmayan bir teknolojidir. Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape tedavisi sonucunda cilt daha sıkı görünür ve bu sıkılık belirgin şekilde hissedilir. Günlük yaşantımızda fiziksel aktivitelerin azalması, oturarak yapılan aktivitelerin artması gibi değişik nedenlerle yağlanma sorunlarının arttığı bilinmektedir.
Karın, basen, bacak ve bel çevresi yağ dağılımının en çok dikkat çeken alanlarıdır. Bir diğer önemli sorun da selülit olarak karşımıza çıkar. Diyet ve fiziksel aktivitenin artırılması söz konusu alanların şekillendirilmesinde her zaman istenen başarıyı sağlamaz. Bu gibi durumlarda insanların çoğu için bir destek uygulama kaçınılmaz hale gelebilir. Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların % 70 ‘i karın bölgesinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor. Kadınların % 90ı vücutlarında değiştirmek, inceltmek veya şekillendirmek istedikleri yerler olduğunu düşünüyor.

VelaShape 3 Etki Mekanizması Nedir ?

Elos teknolojisi ile velaShape 3, farklı enerjileri sinerjik olarak kombine eder:
-Bi-Polar radyofrekans
-İnfrared
-Atımlı vakum ile mekanik doku manipülasyonu

İnfrared ve vakum kombinasyonunun radyofrekans ile eşleştirildiği bu sistem yağ hücrelerinin, çevresindeki bağ dokusunun ve altındaki kollajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına neden olur.Elektrotların optimal tasarımı ve vakumun eş zamanlı uygulanması ısının daha derine ulaşmasına olanak tanır.
Klinik olarak gördüğümüz sonuç: Cilt gevşekliğinde, doku hacminde lokal azalma, cilt yapısında ve dokusunda genel iyileşmedir.
VelaShape tedavisinde hedef ; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek, yeni kollajen sentezini artırarak selüliti azaltmak ve bölgesel incelme yapmak.
VelaShape uygulamasından beklenen yararlar: tedavi sonrası selülit görüntüsünde belirgin azalma ve bölgesel yağ birikimlerinde azalmaya bağlı vücut şekillendirmede etkin sonuçlar.
Bir seanslık uygulamanın süresi, uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 30 dk-60 dk arasında sürer.Uygulama sonrası güneşe çıkmaya engel bir durum olmaz.Uygulama esnasında cilt yüzeyi korunarak cilt altı 40-42 dereceye kadar ısıtılır.Ancak uygulama alanında ısınma dışında ağrı veya acı hissedilmez.
VelaShape tedavisi ; 40 dan fazla klinik çalışma ve dünya çapında 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviyle etkinliğini ve güvenirliğini pekiştirmiştir.

VelaShape 3’ün Diğer Versiyonlarından Farkı Nedir ?

VelaShape 3 de bi-polar radyofrekansın gücü artırılmış, maximum güce çıkarılmıştır.Bu da , seanstaki uygulama süresinin kısalmasına ve toplam seans sayısının azaltılmasına olanak sağlar.

VelaShape Uygulamasından Beklenen Yararlar Nelerdir ?

Tedavi sonrası selülit görüntüsünde belirgin azalma ve bölgesel yağ birikimlerinde azalmaya bağlı vücut şekillendirmede etkin sonuçlar.
Cerrahi olarak bakıldığında ise liposuction sonrası doku ödeminin atılması ve cildi pürüzsüz hale getirmekte yardımcı olan son teknoloji bir sistemdir.