OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

MONA LISA TOUCH

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajina Daraltma Nedir?

Fraksiyonel lazer son yıllarda yükselen teknoloji cihazlarından olup estetik sektöründe birçok alanda kullanılmaktadır. karbondioksit fraksiyonel lazer dokuda oluşturdukları uyarıyla kollajen ve elastikiye oluşumunu uyarır. monalisatouch karbondioksit fraksiyonel lazer, ameliyatsız vajinal daraltmada en son teknolojidir. Sosyal hayatı kısıtlamada ağrısız ameliyatsız vajinal gençleştirme ve daraltma uygulamasıdır. Bu uygulamada birçok kadının sosyal hayatını etkilemediği gibi cinsel yaşam kalitesinde olumlu olarak dönüş aldığı için birçok kadınların tercihleri arasında olmaktadır.

MONA LISA TOUCH

SIKÇA SORULAN SORULAR

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajina Daraltma Nedir?

Fraksiyonel lazer son yıllarda yükselen teknoloji cihazlarından olup estetik sektöründe birçok alanda kullanılmaktadır. karbondioksit fraksiyonel lazer dokuda oluşturdukları uyarıyla kollajen ve elastikiye oluşumunu uyarır. monalisatouch karbondioksit fraksiyonel lazer, ameliyatsız vajinal daraltmada en son teknolojidir. Sosyal hayatı kısıtlamada ağrısız ameliyatsız vajinal gençleştirme ve daraltma uygulamasıdır. Bu uygulamada birçok kadının sosyal hayatını etkilemediği gibi cinsel yaşam kalitesinde olumlu olarak dönüş aldığı için birçok kadınların tercihleri arasında olmaktadır.

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajinal Estetik Etkisi nedir?

Yaşla birlikte vücudumuzda östrojen hormon eksilerek tüm vücutta olduğu gibi genital bölgelerimizde bir takım değişikliğe sebep olur. Vajinada oldukça kalın tabaka mevcuttur. Yaşın ilerlemesi ile birlikte bu tabakada incelmek görülürken ayrıca kuruluğa sebebiyet verir. Böylece vajina nemini kaybeder. Kadınlarda özellikle cinsel ilişki sırasında yaşadıkları problemleri beraberinde getirerek böyle şikâyetler meydana gelir. Bununla birlikte idrar yaparken acı hissiyatı bayanların en büyük şikâyetleridir.

Monalisa touch işleminde kollajen artarak vajina eski haline gelir ve tabakanın kalınlaşmasına yardımcı olur. Böylece cinsel yaşamlarında şikâyetlerde ortadan kalkmış olur.

Bu son teknoloji sayesinde ameliyatsız ve konforlu bir işlem olup sosyal ve cinsel hayata hemen dönüş sağlamasıyla bayanların en çok tercihleri arasındadır.

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer Vajinal Daraltma Etkili Olduğu Alanlar Nelerdir ?

Vajinadaki renk açma

İdrar kaçırmada etkilidir

Vajinal sıkılaşma, daraltma(enine ve boyuna) ve gençleştirme etkisi oluşturur.

Enopozdöneminde de uygulanabilir.

Vajinal Genişleme Nedenleri Nelerdir ?

İlerleyen yaş

Cinsel ilişki ve kürtaj

Genetik olarak bağ dokusunun kötü olması

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajina Daraltma Etkisi ve Uygulama Süresi Ne Kadardır ?

Gerçek etkisini 90-120 gün içinde görülür

herhangi bir lokal uyuşturma gerektirmez

10 dakikalık bir işlemdir

15-30 gün aralıklarla 3-5 seans yapılır

İşlem sonrası sosyal hayata dönüş

İşlemden hemen sonra hiçbir ağrı olmadan sosyal yaşantıya dönüş sağlanır.

3-5 gün sonra cinsel hayata dönüş sağlanır

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMarch 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajinal Estetik Etkisi nedir?

Yaşla birlikte vücudumuzda östrojen hormon eksilerek tüm vücutta olduğu gibi genital bölgelerimizde bir takım değişikliğe sebep olur. Vajinada oldukça kalın tabaka mevcuttur. Yaşın ilerlemesi ile birlikte bu tabakada incelmek görülürken ayrıca kuruluğa sebebiyet verir. Böylece vajina nemini kaybeder. Kadınlarda özellikle cinsel ilişki sırasında yaşadıkları problemleri beraberinde getirerek böyle şikâyetler meydana gelir. Bununla birlikte idrar yaparken acı hissiyatı bayanların en büyük şikâyetleridir. Monalisa touch işleminde kollajen artarak vajina eski haline gelir ve tabakanın kalınlaşmasına yardımcı olur. Böylece cinsel yaşamlarında şikâyetlerde ortadan kalkmış olur. Bu son teknoloji sayesinde ameliyatsız ve konforlu bir işlem olup sosyal ve cinsel hayata hemen dönüş sağlamasıyla bayanların en çok tercihleri arasındadır.

ÖNCESİ SONRASI

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Karbondioksit fraksiyonel lazer vajinal daraltma etkili olduğu alanlar?

Vajinadaki renk açma İdrar kaçırmada etkilidir Vajinal sıkılaşma, daraltma(enine ve boyuna) ve gençleştirme etkisi oluşturur. Enopozdöneminde de uygulanabilir.

Vajinal Genişleme Nedenleri

İlerleyen yaş Cinsel ilişki ve kürtaj Genetik olarak bağ dokusunun kötü olması

MonaLisa Touch Ameliyatsız Vajina Daraltma Etkisi ve Uygulama Süresi

Gerçek etkisini 90-120 gün içinde görülür herhangi bir lokal uyuşturma gerektirmez 10 dakikalık bir işlemdir 15-30 gün aralıklarla 3-5 seans yapılır İşlem sonrası sosyal hayata dönüş İşlemden hemen sonra hiçbir ağrı olmadan sosyal yaşantıya dönüş sağlanır. 3-5 gün sonra cinsel hayata dönüş sağlanır

Medikal Estetik>Vücut İşlemleri Kategorisindeki Diğer Yazılar

Medikal Estetik Diğer Kategoriler