OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

ENERJİ BAZLI İŞLEMLER

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

THULIUM LAZER

Özellikle leke tedavisinde kullanılan thulium lazer, lekelerin giderilmesi konusunda oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Sadece leke tedavisi değil; ince kırışıklıklar, yara izleri, sivilce izleri, cildin sıkılaşması gibi uygulama alanları da mevcuttur. Thulium lazerin en büyük farkı, melanin hücrelerini patlatarak yok etmek yerine, bu hücreleri bölgeden uzaklaştıracak makrofaj dediğimiz ‘melanosit’ leri hedeflemiş olmasıdır.

HEMEN İNCELEYİN

BBL FOREVER YOUNG

BBL uygulaması ışık teknolojisi,ışığın yararlı etkilerini alıp zararlı kısımlarını filtreleyerek güçlendiren ve bu sayede cildin genetiğini gençleştirebilen bir tedavi yöntemidir.Leke,akne,kılcal damar çatlamaları,pigmentasyon kaybını,ince kırışıklıkları ortadan kaldırır. BBL,cildin genetik yapısını gençleştirip iyileştirir FDA onaylı bu cilt yenileme sistemi cildin yaşlanma işleminin doğal ve sağlıklı bir biçimde yavaşlatılmasını ağrısız ve acısız bir şekilde sağlıyor. Işık teknolojisinde ışınlar deri altına inerek yağ dokularına ulaşabildiğini ve kolejen &#...

HEMEN İNCELEYİN

MORPHEUS 8

Elastikiyetini kaybeden ve mat bir görünüme ulaşan cildi canlandırmak ve daha sağlıklı bir hâle getirmek kolajen ve elastin üretimine bağlıdır. Kolajen ve elastin üretimini arttırmak da Morpheus 8 uygulaması ile gerçekleştirilir. Şöyle ki cildi sıkılaştıracak olan kolajenin ve elastinin üretimi bu uygulama ile tetiklenir ve böylelikle bebeksi bir cilt dokusu oluşması için gerekli ortam hazırlanır.

HEMEN İNCELEYİN

FROZEN FACE

Mezoterapi, cildi gençleştirmek, sıkılaştırmak, lekeleri gidermek için mineral, aminoasit, vitamin, enzim ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir.

HEMEN İNCELEYİN

SCHWARZY

Schwarzy kas gelişimi yoluyla yağ azaltımı üzerine özel olarak geliştirilmiş bir cihaz. Kaslarınız gelişip, güçlenip şekillenirken, bu bölgelerde birikmiş inatçı yağlarınıza da veda edebilirsiniz. Bu özel cihaz, kasların etrafında bulunan inatçı yağların giderilmesi için etkilidir.

HEMEN İNCELEYİN

POWERSHAPE

Selüliti düzelten ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendiren, FDA onaylı VelaShape III, cerrahi olmayan bir teknolojidir. Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape tedavisi sonucunda cilt daha sıkı görünür ve bu sıkılık belirgin şekilde hissedilir. Günlük yaşantımızda fiziksel aktivitelerin azalması, oturarak yapılan aktivitelerin artması gibi değişik nedenlerle yağlanma sorunlarının arttığı bilinmektedir. Karın, basen, bacak ve bel çevresi yağ dağılımının en çok dikkat çeken alanlarıdır. Bir di...

HEMEN İNCELEYİN

Q SWITCH

Q-Switch lazer yöntemi ile dövmeler, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller ve tüm lekelerin tedavisi yapılabilmektedir. Bu teknikle cildinize gönderilen lazer ışığı, sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerinizi tedavi edebiliriz.

HEMEN İNCELEYİN

DÖVME SİLME İŞLEMİ

Dövme silme ve leke tedavisi için tasarlanmış lazerler, ışını derinin epidermis tabakasın göndererek, dermis ve deri altındaki dövmeye renk veren bileşikler tarafından emilmekte ve kimyasal maddeyi parçalayarak ortadan kaldırmaktadır. Lazerin dalga boyu; dövmenin boyutuna, yoğunluğuna ve rengine göre ayarlanmaktadır

HEMEN İNCELEYİN