OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

İtalyan Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiklerinde hastalar için iyileşme süreçleri oldukça önemlidir. Bu ameliyatlar sonrasında görülen şişlik ve morluklar pek çok bireyin ameliyat kararını etkilemektedir. Çünkü iyileşme dönemlerinde kendilerini iyi hissetmeyen hastaların bu süreçleri büyük oranda uzamaktadır. Burun Estetiği yöntemi hastaların ameliyatlardan sonra burun ve göz çevresinde yaşayacakları morlukları ya da şişlikleri ortadan kaldıran bir sisteme sahiptir. Bu nedenden ötürü ameliyatlarında İtalyan Burun Estetiğini tercih eden hastalar daha iyi bir iyileşme süreci geçirmektedir. Burun Estetiği ismini ortaya çıktığı yerden almıştır. Bu estetik biçimi İtalyan estetik cerrahları tarafından geliştirilmiştir. Sistemin en büyük artılarından olan morlukların oluşmaması ise ameliyatın yapılış türünde gizlidir. Normal burun ameliyatlarında burun kemiklerin kırılması göz ve yüz çevresinde görülen morlukların ana nedenidir. Fakat İtalyan Burun Estetiği yönteminde kırma işlemi oldukça kontrollü ve nazik bir biçimde yapılabilmektedir. Kemiklere istenilen şekillerin kontrollü olarak kesme işlemleri ile yapılması sonrasında hastalar normal yaşamlarına devam edebilmektedir. Hastaların günlük yaşama diğer burun ameliyatlarına oranla daha erken dönebilmeleri ise İtalyan Burun Estetiğinin en iyi avantajlarından birini oluşturmaktadır.

İTALYAN BURUN ESTETİĞİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

İtalyan Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiklerinde hastalar için iyileşme süreçleri oldukça önemlidir. Bu ameliyatlar sonrasında görülen şişlik ve morluklar pek çok bireyin ameliyat kararını etkilemektedir. Çünkü iyileşme dönemlerinde kendilerini iyi hissetmeyen hastaların bu süreçleri büyük oranda uzamaktadır. Burun Estetiği yöntemi hastaların ameliyatlardan sonra burun ve göz çevresinde yaşayacakları morlukları ya da şişlikleri ortadan kaldıran bir sisteme sahiptir. Bu nedenden ötürü ameliyatlarında İtalyan Burun Estetiğini tercih eden hastalar daha iyi bir iyileşme süreci geçirmektedir.

Burun Estetiği ismini ortaya çıktığı yerden almıştır. Bu estetik biçimi İtalyan estetik cerrahları tarafından geliştirilmiştir. Sistemin en büyük artılarından olan morlukların oluşmaması ise ameliyatın yapılış türünde gizlidir. Normal burun ameliyatlarında burun kemiklerin kırılması göz ve yüz çevresinde görülen morlukların ana nedenidir. Fakat İtalyan Burun Estetiği yönteminde kırma işlemi oldukça kontrollü ve nazik bir biçimde yapılabilmektedir. Kemiklere istenilen şekillerin kontrollü olarak kesme işlemleri ile yapılması sonrasında hastalar normal yaşamlarına devam edebilmektedir. Hastaların günlük yaşama diğer burun ameliyatlarına oranla daha erken dönebilmeleri ise İtalyan Burun Estetiğinin en iyi avantajlarından birini oluşturmaktadır.

İtalyan Burun Estetiği Avantajları Nelerdir ?

İtalyan Burun Estetiği uzun zamandan beridir Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanan bir burun estetiği yöntemidir. Bu yöntem sağladığı artılar sebebi ile oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Öncelikle Burun Estetiğinin avantajlarından biri olarak burun üzerinde rahatça çalışılması gösterilebilmektedir. Uzman estetik cerrahları İtalyan Burun Estetiğinin sistemi sayesinde burun kemiklerinin kesilmesi sırasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Çünkü burun ameliyatlarının en zorlayıcı kısmı olan buruna şekil vermek İtalyan Burun Estetiği sayesinde artık daha kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Sistemin buruna şekil verirken burun dokusuna minimum derecede zarar vermesi hastaların yaşadığı bir artıyı ortaya çıkarmaktadır. Çünkü bu şekilde yapılan operasyonlarda hastaların şişlik ya da morluk yaşama oranlarını en az düzeye çekilmektedir.

Burun ameliyatlarından iyileşme süreçleri operasyon türüne göre değişim gösterebilmektedir. Ancak pek çok hasta görünümlerinden ve morluklarından dolayı günlük yaşamlarına normale oranla daha geç dönmektedir. İtalyan Burun Estetiği uygulaması ile ameliyat olan hastalarda ise iyileşme süreçleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Burun kemiklerinin kesilmesinde kullanılan teknikler ile iyileşme sürecinin kısalması bireylerin günlük yaşamlarına oldukça erken dönebilmelerini sağlamaktadır. Bu da İtalyan Burun Estetiğinin hastalara sağladığı büyük avantajlardan biri olduğu için hastalar operasyonları için bu yöntemi daha sık kullanmaktadır.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMarch 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

İtalyan Burun Estetiği Avantajları

İtalyan Burun Estetiği uzun zamandan beridir Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanan bir burun estetiği yöntemidir. Bu yöntem sağladığı artılar sebebi ile oldukça fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Öncelikle Burun Estetiğinin avantajlarından biri olarak burun üzerinde rahatça çalışılması gösterilebilmektedir. Uzman estetik cerrahları İtalyan Burun Estetiğinin sistemi sayesinde burun kemiklerinin kesilmesi sırasında büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Çünkü burun ameliyatlarının en zorlayıcı kısmı olan buruna şekil vermek İtalyan Burun Estetiği sayesinde artık daha kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Sistemin buruna şekil verirken burun dokusuna minimum derecede zarar vermesi hastaların yaşadığı bir artıyı ortaya çıkarmaktadır. Çünkü bu şekilde yapılan operasyonlarda hastaların şişlik ya da morluk yaşama oranlarını en az düzeye çekilmektedir. Burun ameliyatlarından iyileşme süreçleri operasyon türüne göre değişim gösterebilmektedir. Ancak pek çok hasta görünümlerinden ve morluklarından dolayı günlük yaşamlarına normale oranla daha geç dönmektedir. İtalyan Burun Estetiği uygulaması ile ameliyat olan hastalarda ise iyileşme süreçleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Burun kemiklerinin kesilmesinde kullanılan teknikler ile iyileşme sürecinin kısalması bireylerin günlük yaşamlarına oldukça erken dönebilmelerini sağlamaktadır. Bu da İtalyan Burun Estetiğinin hastalara sağladığı büyük avantajlardan biri olduğu için hastalar operasyonları için bu yöntemi daha sık kullanmaktadır.

ÖNCESİ SONRASI

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Estetik Cerrahi>Burun Estetiği Kategorisindeki Diğer Yazılar

Estetik Cerrahi Diğer Kategoriler