OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

SILHOUTTE GENÇLİK İPİ YÜZ GERME

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Silhouette Soft Gençlik İpi Yüz Germe Nedir?

Silhouette Soft, Amerika’da ortaya çıkan gelişmiş teknoloji ürünüdür. 1 yıl ile 5 yıl arasında kalıcılığı bulunan bu işlem CE ve FDA onaylı bir tedavidir. Bu tedavinin en önemli özelliği ise yaşlanma belirtilerini sadece tedavi etme değil, aynı zamanda yaşlanma belirtilerini önleyici özelliği de olmasıdır. Doğal ve aynı zamanda vücut tarafından emilen bir madde olmasından dolayı 1 yıl içerisinde vücutta herhangi bir madde bırakmamaktadır. Halk dilinde “Gençlik İpi” olarak da bilinen Silhouette Soft uygulamasının herhangi bir alerjen etkisi de bulunmamaktadır. Uygulamanın etkisi ise anında gözle görülür derecede olmaktadır. Silhouette Soft uygulaması hastanın istekleri doğrultusunda her bölgeye uygulanabilmektedir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde yapılan bu uygulama herhangi bir şekilde yüzün genetik yapısını bozmadığı için mimik kaybı olmamaktadır. Silhouette Soft uygulaması yüze doğal bir gençlik kazandırmaktadır.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

Silhouette Soft doğal bir uygulama olması nedeniyle hemen hemen her yaşta hemen hemen her hastaya uygulanması mümkün bir tedavidir. Ayrıca Silhouette Soft uygulaması sadece yaşlılık nedeniyle yapılmamaktadır. Genç yaşlarda olup ciltte elastik bozukluğu olan hastalarda da Silhouette Soft uygulaması yapılabilmektedir. Ayrıca elmacık kemiklerini belirginleştirmek isteyen, dudak ve ağız kenarındaki olukları yok etmek isteyen, göz altlarını dolgunlaştırmak isteyen ve ağız kenar çizgilerini yok etmek isteyen, kaşlarını yukarı kaldırmak isteyen kişilerde Silhouette Soft uygulaması yapılabilmektedir.

SILHOUTTE GENÇLİK İPİ YÜZ GERME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Silhouette Soft Gençlik İpi Yüz Germe Nedir?

Silhouette Soft, Amerika’da ortaya çıkan gelişmiş teknoloji ürünüdür. 1 yıl ile 5 yıl arasında kalıcılığı bulunan bu işlem CE ve FDA onaylı bir tedavidir. Bu tedavinin en önemli özelliği ise yaşlanma belirtilerini sadece tedavi etme değil, aynı zamanda yaşlanma belirtilerini önleyici özelliği de olmasıdır.

Doğal ve aynı zamanda vücut tarafından emilen bir madde olmasından dolayı 1 yıl içerisinde vücutta herhangi bir madde bırakmamaktadır. Halk dilinde “Gençlik İpi” olarak da bilinen Silhouette Soft uygulamasının herhangi bir alerjen etkisi de bulunmamaktadır. Uygulamanın etkisi ise anında gözle görülür derecede olmaktadır.

Silhouette Soft uygulaması hastanın istekleri doğrultusunda her bölgeye uygulanabilmektedir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde yapılan bu uygulama herhangi bir şekilde yüzün genetik yapısını bozmadığı için mimik kaybı olmamaktadır. Silhouette Soft uygulaması yüze doğal bir gençlik kazandırmaktadır.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

Silhouette Soft doğal bir uygulama olması nedeniyle hemen hemen her yaşta hemen hemen her hastaya uygulanması mümkün bir tedavidir. Ayrıca Silhouette Soft uygulaması sadece yaşlılık nedeniyle yapılmamaktadır. Genç yaşlarda olup ciltte elastik bozukluğu olan hastalarda da Silhouette Soft uygulaması yapılabilmektedir.

Ayrıca elmacık kemiklerini belirginleştirmek isteyen, dudak ve ağız kenarındaki olukları yok etmek isteyen, göz altlarını dolgunlaştırmak isteyen ve ağız kenar çizgilerini yok etmek isteyen, kaşlarını yukarı kaldırmak isteyen kişilerde Silhouette Soft uygulaması yapılabilmektedir.

Silhouette Soft Gençlik İpi Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Silhouette Soft malzemelerinin yapısının bozulmaması için uygulama yapılana kadar malzemeler soğuk zincirde muhafaza edilir. Uygulama yapılırken ise ipler hasta kişinin yüzüne yerleştirilir. İplerin yerleştirilmesi sonrasında yerleştirilen alanlara basınç uygulanmaktadır. Basınç uygulamasını takip eden süreçte ise yine uygulama bölgelerine asma ve kaldırma işlemleri yapılmaktadır.

Yapılan bu işlemler sonucunda ciltte gözle görülür şekillenmeler ortaya çıkmaktadır. Cildin pürüzleri gözle görülür azalır. Cilde emdirilen ipler sayesinde zamanla uygulama bölgesinde kolajen üretimi ciddi artış gösterecektir. Kolajen sayesinde ciltte yenilenme ve sıkılaşma artacaktır.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Fiyatı Ne Kadar ?

Silhouette Soft uygulamasının fiyatları değişkenlik göstermektedir. Silhouette Soft’un uygulanacağı bölge, kişinin cildinin durumu, Silhouette Soft uygulamasındaki kullanılacak iplerin özelliği gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Silhouette Soft Gençlik İpi Güvenli Midir?

Silhouette Soft’un tüm ürünleri Amerika’da üretilmekte ve çok sıkı sağlık kontrolünden geçmektedir. Doğal bir maddeden yapılmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygundur ve yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir alerjen etki göstermemiştir.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Etkisi Ne Kadar Sürer?

Silhouette Soft uygulamasının etkileri yaklaşık olarak 18 ile 24 ay arasında devam etmektedir. Uygulamanın hemen sonrasında gözle görülür sonuçlar alınabilmektedir. Uygulama yapılan kişilerde hayat tarzı, yaşı ve cilde bağlı olarak uygulamaların etkilerinde uzama veya kısalma gözlemlenebilir.

Hyalüronik asit ve botulinum toksin gibi kozmetik uygulamalar ile birlikte yapılan Silhouette Soft uygulaması çok daha güçlü etki göstermektedir. Bu nedenle Silhouette Soft uygulamasında ek olarak bu kozmetik uygulamaların enjeksiyonları da yapılabilmektedir.

Uygulama Öncesinde Neler Yapılmalıdır?

Uygulama öncesinde beklentileriniz ve sorularınız hakkında uygulamayı yapacak doktordan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama öncesinde doktorunuza kullandığınız ilaçlarınız, kronik rahatsızlıklarınız, geçirdiğiniz ciddi hastalıklarınız ile ilgili bilgi vermeyi unutmayın.

Uygulama Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Uygulama sonrasında yanaklarınız daha hacimli ve yukarıda olacaktır. Uygulama sonrasında diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi bir süreliğine hafif şişlik, kızarıklık veya morarma gözlemlenebilir. Bu şişlik, kızarıklık veya morarma uygulamayı takip eden birkaç gün içerisinde tamamen ortadan kalkacaktır. Unutmadan ekleyelim uygulamayı takip eden birkaç hafta içerisinde yüz masajı yapmanız önerilmemektedir.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Tedavisinden Hemen Sonra Ne Olacak?

Silhouette Soft uygulaması uzman doktorlar tarafından yapılan ve 30 dakika kadar süren bir estetik tedavidir. Silhouette Soft uygulamasının sonuçları anında gözle görülür seviyelere ulaşabilmektedir. Doğal sonuçların elde edildiği uygulamada yüzünüzün tazelendiğini anında hissedebilirsiniz.

 

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMart 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Silhouette Soft Gençlik İpi Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Silhouette Soft malzemelerinin yapısının bozulmaması için uygulama yapılana kadar malzemeler soğuk zincirde muhafaza edilir. Uygulama yapılırken ise ipler hasta kişinin yüzüne yerleştirilir. İplerin yerleştirilmesi sonrasında yerleştirilen alanlara basınç uygulanmaktadır. Basınç uygulamasını takip eden süreçte ise yine uygulama bölgelerine asma ve kaldırma işlemleri yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler sonucunda ciltte gözle görülür şekillenmeler ortaya çıkmaktadır. Cildin pürüzleri gözle görülür azalır. Cilde emdirilen ipler sayesinde zamanla uygulama bölgesinde kolajen üretimi ciddi artış gösterecektir. Kolajen sayesinde ciltte yenilenme ve sıkılaşma artacaktır.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Fiyatı

Silhouette Soft uygulamasının fiyatları değişkenlik göstermektedir. Silhouette Soft’un uygulanacağı bölge, kişinin cildinin durumu, Silhouette Soft uygulamasındaki kullanılacak iplerin özelliği gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Silhouette Soft Gençlik İpi Güvenli Midir?

Silhouette Soft’un tüm ürünleri Amerika’da üretilmekte ve çok sıkı sağlık kontrolünden geçmektedir. Doğal bir maddeden yapılmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygundur ve yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir alerjen etki göstermemiştir.

Öncesi Sonrası

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Silhouette Soft İple Yüz Germe Etkisi Ne Kadar Sürer?

Silhouette Soft uygulamasının etkileri yaklaşık olarak 18 ile 24 ay arasında devam etmektedir. Uygulamanın hemen sonrasında gözle görülür sonuçlar alınabilmektedir. Uygulama yapılan kişilerde hayat tarzı, yaşı ve cilde bağlı olarak uygulamaların etkilerinde uzama veya kısalma gözlemlenebilir. Hyalüronik asit ve botulinum toksin gibi kozmetik uygulamalar ile birlikte yapılan Silhouette Soft uygulaması çok daha güçlü etki göstermektedir. Bu nedenle Silhouette Soft uygulamasında ek olarak bu kozmetik uygulamaların enjeksiyonları da yapılabilmektedir.

Uygulama Öncesinde Neler Yapılmalıdır?

Uygulama öncesinde beklentileriniz ve sorularınız hakkında uygulamayı yapacak doktordan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uygulama öncesinde doktorunuza kullandığınız ilaçlarınız, kronik rahatsızlıklarınız, geçirdiğiniz ciddi hastalıklarınız ile ilgili bilgi vermeyi unutmayın.

Online Muayene

İşlemlerimiz konusunda hızlıca destek almak istiyorsanız, resimlerinizi çekip bize göndererek uzman görüşü alabilirsiniz.

Formu Doldurun

Uygulama Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Uygulama sonrasında yanaklarınız daha hacimli ve yukarıda olacaktır. Uygulama sonrasında diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi bir süreliğine hafif şişlik, kızarıklık veya morarma gözlemlenebilir. Bu şişlik, kızarıklık veya morarma uygulamayı takip eden birkaç gün içerisinde tamamen ortadan kalkacaktır. Unutmadan ekleyelim uygulamayı takip eden birkaç hafta içerisinde yüz masajı yapmanız önerilmemektedir.

Silhouette Soft İple Yüz Germe Tedavisinden Hemen Sonra Ne Olacak?

Silhouette Soft uygulaması uzman doktorlar tarafından yapılan ve 30 dakika kadar süren bir estetik tedavidir. Silhouette Soft uygulamasının sonuçları anında gözle görülür seviyelere ulaşabilmektedir. Doğal sonuçların elde edildiği uygulamada yüzünüzün tazelendiğini anında hissedebilirsiniz.