OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

RUSSIAN LIPS DUDAK DOLGUSU

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips Dudak Dolgusu hakkında merak ettiklerinizin cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dudaklarımız yüzümüzün en hareketli ve en çok kullanılan bölgesidir. Yüzümüz için burnumuz kadar dudaklarımızın da önemi büyüktür. Konuşurken, gülerken, mimik yaparken dudaklarımızı oldukça fazla kullanırız. Günümüzde dolgun görünen dudaklar kadınlar tarafından daha feminen kabul edilmektedir. Özellikle ince dudak yapısına sahip kişiler için bu durum oldukça sorun yaratmaya başlamıştır. Bu noktada ise devreye Russian lips dudak dolgusu girmektedir. Son zamanlarda popüler olan bu Russian lips dudak dolgusu nedir gelin birlikte inceleyelim.

Russian Lips Dudak Dolgusu Nedir?

Kadınların yaş alması, çevresel faktörler hatta tükettiğimiz yiyecek ve içeceklere bağlı olarak dudaklarda zamanla bir volüm kaybı yaşanabilmektedir. Sosyal medya ve dijitalleşmenin kişiler üzerinde yarattığı güzellik olgusu insanları ameliyatsız estetik yöntemlerini araştırmaya yöneltmiştir. Bu durumu sadece sosyal medya üzerinden değerlendirmek yanlış olabilir. Çünkü kadınlar kendilerini güzel ve iyi hissetmenin yanı sıra dudaklarının kendi istedikleri görüntünün dışında kalması sebebiyle de dolgu işlemine başvurabilir. Günümüzde teknoloji sektörü gibi güzellik sektörü de son derece başarılı gelişimler göstermektedir. Artık ameliyat yapılmadan, anestezi verilmeden dudaklara dolgu yapılabilmektedir. Bu teknikler içinde adını en sık duyduğumuz dudak dolgusundan sizlere bahsedeceğiz. Russian lips tekniğini normal klasik dudak dolgularından ayıran özelliği dudaklarınızın çerçevesini belirginleştirmemesidir. Bu uygulama diğer dolgu işlemleri gibi uzman kişilerce uygulanmalıdır. Russian lips dudak dolgusu bir dudak dolgu uygulamasının ismine aittir. İşlem yapılırken kalıcı dolgu malzemesi kullanılmamaktadır. Russian lips herkeste farklılık gösterir. Bunun sebebi her kişinin dudağının bir olmamasıdır. Bu teknikle dudaklar doğal ve dolgun bir görünüme sahip olur.

RUSSIAN LIPS DUDAK DOLGUSU

SIKÇA SORULAN SORULAR

Russian Lips Dudak Dolgusu Nedir?

Kadınların yaş alması, çevresel faktörler hatta tükettiğimiz yiyecek ve içeceklere bağlı olarak dudaklarda zamanla bir volüm kaybı yaşanabilmektedir. Sosyal medya ve dijitalleşmenin kişiler üzerinde yarattığı güzellik olgusu insanları ameliyatsız estetik yöntemlerini araştırmaya yöneltmiştir. Bu durumu sadece sosyal medya üzerinden değerlendirmek yanlış olabilir. Çünkü kadınlar kendilerini güzel ve iyi hissetmenin yanı sıra dudaklarının kendi istedikleri görüntünün dışında kalması sebebiyle de dolgu işlemine başvurabilir. Günümüzde teknoloji sektörü gibi güzellik sektörü de son derece başarılı gelişimler göstermektedir. Artık ameliyat yapılmadan, anestezi verilmeden dudaklara dolgu yapılabilmektedir. Bu teknikler içinde adını en sık duyduğumuz dudak dolgusundan sizlere bahsedeceğiz.

Russian lips tekniğini normal klasik dudak dolgularından ayıran özelliği dudaklarınızın çerçevesini belirginleştirmemesidir. Bu uygulama diğer dolgu işlemleri gibi uzman kişilerce uygulanmalıdır. Russian lips dudak dolgusu bir dudak dolgu uygulamasının ismine aittir. İşlem yapılırken kalıcı dolgu malzemesi kullanılmamaktadır. Russian lips herkeste farklılık gösterir. Bunun sebebi her kişinin dudağının bir olmamasıdır. Bu teknikle dudaklar doğal ve dolgun bir görünüme sahip olur.

Russian Lips Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?
 • Russian lips dudak dolgusu işlemleri yapılırken bölgesel hissizlik oluşturulur. Böylece acı hissi yok denecek kadar az bir seviyeye iner.
 • Kullanılan dolgu hyalüronik asit bazlı bir dolgudur.
 • Bu işlem yapılırken uygulanacak dolgunun miktarı azar azar ve danışanın dudağının şekline göre verilir.
 • Dudağa anestezik krem sürülür ve dudak kısa sürede uyuşturulur.
 • İnceltilmiş kıl iğneler yardımıyla dolgular dudağa enjekte edilir. Bu işlem 15-20 dakika sürmektedir.
 • Dolgu işleminde dolgular dudağa dikey olarak verilmektedir. Bu şekilde üst dudağınız ve alt dudağınızın hattı çizilmiş gibi dışarı doğru kıvrılır.
 • Teknik doğru uygulandığı takdirde dudaklarınız hacim kazanır. Bir genişleme ya da ördek dudağı şekli olma durumu söz konusu değildir.
Russian Lips Dudak Dolgusu Kalıcılığı Ne Kadar ?

Russian lips dudak dolgusunun kalıcılığı için net bir süre söylemek doğru olmaz. Bunun nedeni de böyle işlemlerde kalıcılık, kişinin cilt tipine ve yaşına bağlı olarak farklılık göstermesinden kaynaklıdır. Normal cilt tipine göre işlemin kalıcılığı  15 ila 22 ay arasında değişebilir. Ancak kesin bir süre söylemek imkansızdır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Her Dudağa Uygundur Mudur ?

Herkesin dudak yapısı kendine özgüdür. Kimi kişilerin dudakları ince iken kimisinin kalın olabilir. Bu noktada dudak dolgusunu uygulayacak uzmana çok iş düşmektedir. İşlem öncesi dudağınız uzman tarafından incelenir. Bu işlemi daha önce dudağında hiç dolgu bulunmayan kişilerin yaptırması daha sağlıklıdır. Russian lips tekniği her dudak tipi için uygundur. Uzman bu tekniği uygulamadan önce dudağınız için gerekli alanların planlamasını yapar ve gerekirse dudağınızda işaretlemeler yapıp işleme öyle başlar.

Dudak Dolgusu Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılan işlemler cerrahi olmadığı için dikkat etmeniz gereken bir şey yoktur. Fakat Russian lips dolgu işleminden sonra daha az şişlik ve ödem olmasını istiyorsanız işlemden 10 gün önce kan sulandıracak şeyleri tüketmeyi bırakabilirsiniz.

Russian Lips Dudak Dolgusunu Kimler Uygulayabilir?

Russian lips tekniği hekimler tarafından uygulanan bir tekniktir. Her işlemde olduğu gibi bu işlemi de işinde uzmanlaşmış tecrübeli kişilerin yapması gerekmektedir. Çoğunlukla dermatologlar ya da plastik cerrahlar bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu dolguyu yapacak olan doktorun, yüz anatomisine, kas yapısına ve bu kasların nerede başlayıp bittiğini iyi şekilde bilmesi gerekmektedir. Böylece yapılacak olan uygulamada tam bir başarıya ulaşılmış olur. Bu noktada işlemi yaptıracak kişiye de iş düşmektedir. Seçeceği uzmanı iyi araştırmalı gerekirse soru sorup detaylı bilgi almalıdır. Kafanızda en ufak bir soru işareti olduğu takdirde yeni bir uzman bulabilirsiniz. Bu işlem sizin sağlığınız açısından hiçbir şekilde tecrübesiz kimseler tarafından yapılmamalıdır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Alerji Yapar Mı ?

Russian lips dolgusunda kullanılan hyaluronik asidin insan vücuduna herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Güvenilir malzemelerle yapılacak işlemler sonucunda geçici yan etkiler görülebilir. Bu etkilerde maksimum 5 günde geçer. Görülebilecek yan etkiler; kızarıklık, hafif şişlik bazen de morluk olabilir. Yaptıracağınız dolgu işlemi güvenilir ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılırsa uygulama hatası, enfeksiyon gibi ciddi risklerle karşılaşabilirsiniz.

Russian Lips Dudak Dolgusu Kaç Yaşında Uygulanmalıdır?

Tıpkı estetik ve ameliyatlar gibi dolgu işleminin de 18 yaşından itibaren yapılması daha doğrudur. Daha erken yaşta yapılması olgunlaşma göz önünde bulundurulduğunda pek uygun değildir. Ancak herhangi bir asimetri ya da şekil bozukluğu varsa uzman bir doktor ile görüşülerek işlem için uygun zaman belirlenebilir.

Dudaklarda His Kaybı Olmaz

Russian lips dudak dolgusu hyaluronik asit içerikli dolgudur. Bu tür dolgular tek bir alanda kalmak yerine eşit şekilde dağılır. Bu yüzden dudakta bulunan sinirlere etkisi yoktur. Böyle bir durumda da dudağın hissinde herhangi bir bozulma olmaz. Bunun yanı sıra bu işlem sonucunda mimik kaybı da yaşamazsınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Neler Yapılır?

 

 • İşlem sırasında lokal anestezi uygulanmaktadır. Böylece işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. İşlem bittiğinde  günlük yaşantınızı aynı şekilde sürdürebilirsiniz.
 • İşlemden sonra birkaç saat sıcak veya soğuk içecek içilmemelidir. Bu durum dolgunun ömrünü uzatır.
 • Uygulamadan sonra 2 hafta diş muayenesine gitmemeli ve öpüşmemelisiniz.
 • Eğer işlemden 2-3 gün sonra dudakta oluşan morluk, şişlik veyahut kızarıklık geçmediyse uzmanınızla iletişime geçin.
 • Oluşan morlukların daha çabuk geçmesini istiyorsanız. Belli aralıklar ile dudağınıza buz kompresi yapabilirsiniz.
 • Doktorunuz uygun görürse dudaklarınızı güneşten ya da sert rüzgardan korumak için antibiyotik krem kullanabilirsiniz.
 • İlk 3 gün dudağınız dışarıdan gelebilecek enfeksiyonlara karşı oldukça açıktır. Bu yüzden deniz veya havuza girmemelisiniz.
 • Sigara kullanmamalısınız. Her ne kadar bir sakıncası olmasa da dudağınıza hassas davranmalısınız. İlk gün mümkün olabilecek minimum düzeyde sigara içmeli hatta mümkünse sigara tüketmekten kaçınmalısınız. İkinci gün ise dudaklarını yormadan sigara içebilirsiniz.
 • Russian lips dolgu işleminin yapıldığı gün makyaj yapmamak kişi için daha sağlıklı olacaktır.
 • 1-2 gün sıcak duş, hamam, sauna, solaryum  gibi sıcak olabilecek alanlarda pek fazla bulunulmamalıdır.

Bu şekilde dolgunun ömrünü uzatabilir ve işlem sonrası herhangi bir sıkıntı yaşamamış olursunuz. İşlemin kalıcılığı hakkında doktorunuz ile görüşüp gerekli görüldüğü takdirde tekrardan işlem yaptırabilirsiniz. Özellikle ince dudaklarınız varsa bu işlemi iki üç kere uygulamanız gerekebilmektedir. Bu işlemin normal dolgulardan farkı ise enjeksiyonun dudaklara yavaş yavaş ve orta hat üzerinde yapılmasıdır. Böylece dudaklar dolgun ve kıvrık bir görünüme sahip olur. Bu dolguda dudak kenarlarına işlem yapılmamaktadır. Yapıldığı takdirde dudaklarda genişleme görülebilir bu da ördek dudak dediğimiz dudak oluşumuna neden olur. Sadece dudak hacmini kaybetmiş yaşı ileride olan kadınlar için daha farklı şekilde doldurma yapılıp dudaklar yine hacimli görünümüne kavuşturulabilir. Dudak dolgusunu sadece kadınlar değil erkeklerde yaptırabilmektedir. Kişinin ihtiyacının olması, kendini daha  iyi hissetmesi, bakımlı gözükmek istemesi, daha güzel olacağına inanması veyahut öyle mutlu olması russian lips dudak dolgusu yaptırmak için sayılabilecek sebepler arasındadır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar ?

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları işlemi gerçekleştirecek doktor, dolgunun yapılacağı klinik ve ile göre değişiklikler gösterebilmektedir. Dolgu hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMarch 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Russian Lips Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Russian lips dudak dolgusu işlemleri yapılırken bölgesel hissizlik oluşturulur. Böylece acı hissi yok denecek kadar az bir seviyeye iner. Kullanılan dolgu hyalüronik asit bazlı bir dolgudur. Bu işlem yapılırken uygulanacak dolgunun miktarı azar azar ve danışanın dudağının şekline göre verilir. Dudağa anestezik krem sürülür ve dudak kısa sürede uyuşturulur. İnceltilmiş kıl iğneler yardımıyla dolgular dudağa enjekte edilir. Bu işlem 15-20 dakika sürmektedir. Dolgu işleminde dolgular dudağa dikey olarak verilmektedir. Bu şekilde üst dudağınız ve alt dudağınızın hattı çizilmiş gibi dışarı doğru kıvrılır. Teknik doğru uygulandığı takdirde dudaklarınız hacim kazanır. Bir genişleme ya da ördek dudağı şekli olma durumu söz konusu değildir.

Russian Lips Dudak Dolgusu Kalıcılığı

Russian lips dudak dolgusunun kalıcılığı için net bir süre söylemek doğru olmaz. Bunun nedeni de böyle işlemlerde kalıcılık, kişinin cilt tipine ve yaşına bağlı olarak farklılık göstermesinden kaynaklıdır. Normal cilt tipine göre işlemin kalıcılığı 15 ila 22 ay arasında değişebilir. Ancak kesin bir süre söylemek imkansızdır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Her Dudağa Uygundur

Herkesin dudak yapısı kendine özgüdür. Kimi kişilerin dudakları ince iken kimisinin kalın olabilir. Bu noktada dudak dolgusunu uygulayacak uzmana çok iş düşmektedir. İşlem öncesi dudağınız uzman tarafından incelenir. Bu işlemi daha önce dudağında hiç dolgu bulunmayan kişilerin yaptırması daha sağlıklıdır. Russian lips tekniği her dudak tipi için uygundur. Uzman bu tekniği uygulamadan önce dudağınız için gerekli alanların planlamasını yapar ve gerekirse dudağınızda işaretlemeler yapıp işleme öyle başlar.

Dudak Dolgusu Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yapılan işlemler cerrahi olmadığı için dikkat etmeniz gereken bir şey yoktur. Fakat Russian lips dolgu işleminden sonra daha az şişlik ve ödem olmasını istiyorsanız işlemden 10 gün önce kan sulandıracak şeyleri tüketmeyi bırakabilirsiniz.

ÖNCESİ SONRASI

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Russian Lips Dudak Dolgusunu Kimler Uygulayabilir?

Russian lips tekniği hekimler tarafından uygulanan bir tekniktir. Her işlemde olduğu gibi bu işlemi de işinde uzmanlaşmış tecrübeli kişilerin yapması gerekmektedir. Çoğunlukla dermatologlar ya da plastik cerrahlar bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu dolguyu yapacak olan doktorun, yüz anatomisine, kas yapısına ve bu kasların nerede başlayıp bittiğini iyi şekilde bilmesi gerekmektedir. Böylece yapılacak olan uygulamada tam bir başarıya ulaşılmış olur. Bu noktada işlemi yaptıracak kişiye de iş düşmektedir. Seçeceği uzmanı iyi araştırmalı gerekirse soru sorup detaylı bilgi almalıdır. Kafanızda en ufak bir soru işareti olduğu takdirde yeni bir uzman bulabilirsiniz. Bu işlem sizin sağlığınız açısından hiçbir şekilde tecrübesiz kimseler tarafından yapılmamalıdır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Alerji Yapmaz

Russian lips dolgusunda kullanılan hyaluronik asidin insan vücuduna herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Güvenilir malzemelerle yapılacak işlemler sonucunda geçici yan etkiler görülebilir. Bu etkilerde maksimum 5 günde geçer. Görülebilecek yan etkiler; kızarıklık, hafif şişlik bazen de morluk olabilir. Yaptıracağınız dolgu işlemi güvenilir ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılırsa uygulama hatası, enfeksiyon gibi ciddi risklerle karşılaşabilirsiniz.

ONLINE MUAYENE

İşlemlerimiz konusunda hızlıca destek almak istiyorsanız, resimlerinizi çekip bize göndererek uzman görüşü alabilirsiniz.

Formu Doldurun

Russian Lips Dudak Dolgusu Kaç Yaşında Uygulanmalıdır?

Tıpkı estetik ve ameliyatlar gibi dolgu işleminin de 18 yaşından itibaren yapılması daha doğrudur. Daha erken yaşta yapılması olgunlaşma göz önünde bulundurulduğunda pek uygun değildir. Ancak herhangi bir asimetri ya da şekil bozukluğu varsa uzman bir doktor ile görüşülerek işlem için uygun zaman belirlenebilir. Dudaklarda His Kaybı Olmaz Russian lips dudak dolgusu hyaluronik asit içerikli dolgudur. Bu tür dolgular tek bir alanda kalmak yerine eşit şekilde dağılır. Bu yüzden dudakta bulunan sinirlere etkisi yoktur. Böyle bir durumda da dudağın hissinde herhangi bir bozulma olmaz. Bunun yanı sıra bu işlem sonucunda mimik kaybı da yaşamazsınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Neler Yapılır?

İşlem sırasında lokal anestezi uygulanmaktadır. Böylece işlem sırasında ağrı ve acı hissetmezsiniz. İşlem bittiğinde günlük yaşantınızı aynı şekilde sürdürebilirsiniz. İşlemden sonra birkaç saat sıcak veya soğuk içecek içilmemelidir. Bu durum dolgunun ömrünü uzatır. Uygulamadan sonra 2 hafta diş muayenesine gitmemeli ve öpüşmemelisiniz. Eğer işlemden 2-3 gün sonra dudakta oluşan morluk, şişlik veyahut kızarıklık geçmediyse uzmanınızla iletişime geçin. Oluşan morlukların daha çabuk geçmesini istiyorsanız. Belli aralıklar ile dudağınıza buz kompresi yapabilirsiniz. Doktorunuz uygun görürse dudaklarınızı güneşten ya da sert rüzgardan korumak için antibiyotik krem kullanabilirsiniz. İlk 3 gün dudağınız dışarıdan gelebilecek enfeksiyonlara karşı oldukça açıktır. Bu yüzden deniz veya havuza girmemelisiniz. Sigara kullanmamalısınız. Her ne kadar bir sakıncası olmasa da dudağınıza hassas davranmalısınız. İlk gün mümkün olabilecek minimum düzeyde sigara içmeli hatta mümkünse sigara tüketmekten kaçınmalısınız. İkinci gün ise dudaklarını yormadan sigara içebilirsiniz. Russian lips dolgu işleminin yapıldığı gün makyaj yapmamak kişi için daha sağlıklı olacaktır. 1-2 gün sıcak duş, hamam, sauna, solaryum gibi sıcak olabilecek alanlarda pek fazla bulunulmamalıdır. Bu şekilde dolgunun ömrünü uzatabilir ve işlem sonrası herhangi bir sıkıntı yaşamamış olursunuz. İşlemin kalıcılığı hakkında doktorunuz ile görüşüp gerekli görüldüğü takdirde tekrardan işlem yaptırabilirsiniz. Özellikle ince dudaklarınız varsa bu işlemi iki üç kere uygulamanız gerekebilmektedir. Bu işlemin normal dolgulardan farkı ise enjeksiyonun dudaklara yavaş yavaş ve orta hat üzerinde yapılmasıdır. Böylece dudaklar dolgun ve kıvrık bir görünüme sahip olur. Bu dolguda dudak kenarlarına işlem yapılmamaktadır. Yapıldığı takdirde dudaklarda genişleme görülebilir bu da ördek dudak dediğimiz dudak oluşumuna neden olur. Sadece dudak hacmini kaybetmiş yaşı ileride olan kadınlar için daha farklı şekilde doldurma yapılıp dudaklar yine hacimli görünümüne kavuşturulabilir. Dudak dolgusunu sadece kadınlar değil erkeklerde yaptırabilmektedir. Kişinin ihtiyacının olması, kendini daha iyi hissetmesi, bakımlı gözükmek istemesi, daha güzel olacağına inanması veyahut öyle mutlu olması russian lips dudak dolgusu yaptırmak için sayılabilecek sebepler arasındadır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları işlemi gerçekleştirecek doktor, dolgunun yapılacağı klinik ve ile göre değişiklikler gösterebilmektedir. Dolgu hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.