OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

KLEOPATRA GENÇLİK İKSİRİ

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Kleopatra Gençlik İksiri

Yaş ilerlemesine bağlı olarak cilt kusurları çok fazla ortaya çıkmaya başlar. Öze4llikle yaşın ilerlemesiyle birlikte kırışıklık oluşumu gerçekleşir. Oluşan kırışıklık, kadın olsun erkek olsun hemen herkesi rahatsız eden durumlardan birisidir. Depresyon, stres ve kötü beslenmeye bağlı olarak cildinizde olumsuz etkilenmeler söz konusu olabilir. Cildinizin yenilenmesini sağlamak ve daha genç görünmek artık zor değil. Çünkü son zamanda herkesin başvurduğu yollar arasında kleopatra gençlik iksiri yer alıyor. Sürekli genç kalayım, olduğumdan büyük durmayayım ya da yaşımı göstermeyeyim diyorsanız tam size göredir. Kleopatra gençlik iksiri, cilt hasarlarının toplanmasına yardımcı olur. Eğer ki cildiniz nemi kaybetmişse tekrardan cildinizin nemi geri kazanmasına olanak sağlar. Daha dirençli, parlak ve bir o kadarda canlı bir cilde sahip olmanıza katkı sağlıyor. Güzelliğe düşkün kadınların son zamanda kurtarıcı olma özelliğine sahiptir. Amerika’da bilim adamları tarafından yapılan deneyler sonucunda ise keşfedilmiştir. Teknoloji laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş olan gençlik iksiriyle artık genç kalmak çok zor olmuyor. Üstelik FDA onaylıdır. Son derece etkili ve onaylı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bakımsız, ihmal edilen cildinizin yeniden toparlanma sürecine hızlı şekilde girmesine yardımcı olur. Hayalinizde canlandırmış olduğunuz mükemmel bir cilde kavuşmanıza katkı sağlıyor. Bu sayede sizlerde yıpranan ve öze gösterilmemiş olduğunuz cildinizi yeniden atağa kaldırma şansına sahip olacaksınız. Ürünün şüphesiz en çok cezbedici taraflarından birisi ince çizgileri bile düzenli kullandık sıra yok ediyor oluşudur. Normal şartlarda yüz bölgesinde var olan ince çizgilerin kaybolması çok kolay olmaz. Bu ince çizgilerin giderilmesi adına çoğu zaman estetik operasyonlara bile başvurulmaktadır. Ürünün içeriğinde ise hyalüronik asit bulunur. Bu madde, cildinizin çok fazla gereksinim duymuş olduğu nem ve bakımı kazandırmasına yardımcı olur. Bu sayede cildiniz yeniden kendine gelir ve canlanır. Yaşlanmaya dur demeye başlar. Ayrıca ürünü kullandığınız da uzun vadeli olumlu bir sürecin başlamasına da zemin hazırlamış olursunuz.

H100 AŞISI

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kleopatra Gençlik İksiri Nedir?

Çevremize göz attığımızda herkesin hayali güzel bir cilde sahip olmaktır. Bunun içinde artık birden farklı yolların izlendiği görülüyor. Fakat etkili özelliği ile diğerlerinden sıyrılma başarısı gösteren kleopatra gençlik iksiri nedir, gerçekten işe yarıyor mu merak konusu olmuştur. Öyle ki ürünü ilk defa kullanacak olan kişilerde ürün hakkında bir araştırma yapmaya başlamaktadır. Cildin kolejen sentezini canlandıran bir üründür Gençlik sırrını ortaya koyduğundan dolayı daha doğal ve güzel görünmeniz kaçınılmaz olacak. Üstelik güzelliğinize güzellik katmak adına da artık tonlarca para harcamanıza gerek yoktur. Cildinizde canlı bir görünüm olmaması sanki hastaymış gibi bir görüntü çizmenize neden olabilir. Hatta çevreniz tarafından çok solgun göründüğünüz bile söylenebilir. Bu cümleleri duymanızın en önemli nedenlerinden birisi de cildinizin yeteri kadar canlı olmamasından kaynaklı bir durumdur. Belirli zaman sonrasında dış etkenlere bağlı olarak cildinizde nem kaybı açığa çıkabilir. İşte kaybedilmiş olan nemi geri kazandırmanıza yardımcı olan bir üründür. Ürünün olumlu yanı çok fazladır. Üstelik etkisi anında fark edilir.
En çok korktuğunuz konulardan birisi de yaşlanmayla ilgilidir. Ürünün avantajlı yanlarından birisi de yaşlanmayı geciktiriyor oluşudur. Bu sayede uzun süre artık genç kalmaya başlayacaksınız. Gerekli tüm aminoasitleri içeriğinde bulundurduğundan dolayı doğal olarak cildinizin ihtiyacının da anında karşılanmasına zemin hazırlar.

Kleopatra Gençlik Aşısı İçeriği Nedir ?

İçeriğine bakıldığı zaman insan sağlığına doğrudan etki edecek maddeleri barındırmadığı görülüyor. Tamamen cilde yarar sağlayacak maddeler bulunuyor. Gençlik iksiri ürün, Amerika sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Cildin bundan sonraki sürecinde hem genç hem de canlı görünmesine katkı sağlayacak saf maddeler yer verilmiştir. Bu yüzden dolayıdır ki Kleopatra gençlik iksirini sizlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik ürünü kullanmaya başladıktan sonra gerçekten etkili olduğunu fark edeceksiniz. Şimdiye kadar bu ürünü kullanan çoğu kişiler ise çeşitli sayfalarda memnuniyetlerini dile getirmiştir. Cildin en etken maddesi olarak ön plana çıkan peptidler, ürün içeriğinde yer alıyor .Kleopatra gençlik iksiri içeriği başka neleri barındırıyor diye bakıldığı zaman ise cildin yeniden nemlenmesine yardımcı olacak hyalüronik asit yer alıyor. Aynı zamanda cildin daha da genç hale dönüşmesine katkı sağlayan bitki ekstreleri bulunuyor. Şimdiye kadar genç kalmak adına pek çok ürüne tonlarca para vermiş olabilirsiniz. Sonuç itibariyle bu kullandığınız ürünler cildinizde pek bir değişiklik yapmamış olabilir. Fakat Amerika bilim adamları tarafından geliştirilmiş ve bakanlık onayı almış gençlik iksiri ürünüyle isteklerinize ulaşmanız zor olmayacak.

Kleopatra Gençlik Aşısı Faydaları Nelerdi ?

Kleopatra gençlik iksiri faydaları oldukça fazladır. Cilde fayda sağlayacak tüm saf maddeleri içeriğinde tutuyor. Cildinizle ilgili olarak rahatsızlık duymuş olduğunuz kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Ürünü kullanmaya başladıkça cildinizin daha fazla nefes almaya başladığını göreceksiniz. Cildiniz yenilecek ve kırışıklanmaya son vereceksiniz. Cilt kusurlarının yok olmasını ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza katkı sağlar. Cildinizle ilgili olarak mat bir görüntü oluşabilir. Hatta cildinizin nemsiz kaldığını bile hissedebilirsiniz. İşte bu gibi cilt sorunları yaşıyorsanız tek yapmanız gereken ise bu iksire başvurmak olacaktır. Cildinizin bundan böyle daha sağlıklı şekilde görünmesini sağlamak adına gençlik iksirini kullanmaya başlamalısınız. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayarak cildin daha da parlak görünmesine zemin hazırlar. Mat görünüm ortadan kaldırılarak daha parlak bir cildin yerine gelmesi sağlanır. Cildinizin bu denli güzel oluşundan sonra kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Bu durumda haliyle sizde özgüven oluşmasına neden olacaktır. Daha bebeksi bir cilde sahip olmayı artık hayal etmekle kalmayacaksınız. Çünkü tüm imkansız gibi görülen şeyleriğ gerçeğe dönüştüren bir ürünle karşı karşıyasınız.

Kleopatra Gençlik İksiri Fiyatları Ne Kadardır ?

Ciltte bu denli yüksek bir olumlu dönüşme katkı sağlayan ürünün piyasa da ne kadar fiyatla satışa sunulduğu da merak ediliyor. Standart fiyatlarla piyasada ki tüm alıcılarını bekleyen gençlik iksiriyle tanıştıktan sonra daha kusursuz cilde sahip olmaya başlayacaksınız. Cilde hiçbir zararı olmadığı gibi maksine çok fazla faydası bulunuyor. Ürünü kullanarak 10 yaş daha genç görünmeniz mümkündür. Avrupa’ya göz atıldığında ise pek çok yıldızın bu ürünü kullandığını görebilmekteyiz. Hatta ünlülerin güzellik sırlarından biri olarak bilinir. Kleopatra gençlik iksirinin de aynı zamanda 20 ile 60 yaşlarda ki kişilere uygulanabilen bir bakım ürünü olduğu söylenebilir. Özellikle 60 yaşa sahip kişilerde bu ürün kullanıldığı zaman 10 yaş daha genç görünmeleri sağlanıyor. Kırışıklığın toparlanması, yeni kırışık oluşumunun önlenerek daha genç bir cildin oluşması sağlanıyor. Üstelik genç görünmeyi arzulayan bireylere özel olarak uygulanan bu iksirin 5 yıl kadar etkisini, sürdürme özelliği bulunuyor. Kleopatra gençlik iksiri fiyatları konusunda da hemen bilgi almaya başlayabilirsiniz. Genç kalmak ve sürekli olarak genç görünmek istiyorsanız o halde güzellik sırlarından biri olarak bilinen gençlik iksirine başvurun.
Cildinize uygulandıktan 1 ay sonrasında ise maksimum düzeyde olumlu etki etme özelliğine sahiptir. Ürünün kullanılmasından 1 ay sonra değişim anında fark edilmeye de başlanacaktır. Gençlik iksirinin cilde uygulanma süresine bakıldığı zaman ise yalnızca 10 dakika olduğu görülüyor.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMart 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Kleopatra Gençlik İksiri Nedir?

Çevremize göz attığımızda herkesin hayali güzel bir cilde sahip olmaktır. Bunun içinde artık birden farklı yolların izlendiği görülüyor. Fakat etkili özelliği ile diğerlerinden sıyrılma başarısı gösteren kleopatra gençlik iksiri nedir, gerçekten işe yarıyor mu merak konusu olmuştur. Öyle ki ürünü ilk defa kullanacak olan kişilerde ürün hakkında bir araştırma yapmaya başlamaktadır. Cildin kolejen sentezini canlandıran bir üründür Gençlik sırrını ortaya koyduğundan dolayı daha doğal ve güzel görünmeniz kaçınılmaz olacak. Üstelik güzelliğinize güzellik katmak adına da artık tonlarca para harcamanıza gerek yoktur. Cildinizde canlı bir görünüm olmaması sanki hastaymış gibi bir görüntü çizmenize neden olabilir. Hatta çevreniz tarafından çok solgun göründüğünüz bile söylenebilir. Bu cümleleri duymanızın en önemli nedenlerinden birisi de cildinizin yeteri kadar canlı olmamasından kaynaklı bir durumdur. Belirli zaman sonrasında dış etkenlere bağlı olarak cildinizde nem kaybı açığa çıkabilir. İşte kaybedilmiş olan nemi geri kazandırmanıza yardımcı olan bir üründür. Ürünün olumlu yanı çok fazladır. Üstelik etkisi anında fark edilir. En çok korktuğunuz konulardan birisi de yaşlanmayla ilgilidir. Ürünün avantajlı yanlarından birisi de yaşlanmayı geciktiriyor oluşudur. Bu sayede uzun süre artık genç kalmaya başlayacaksınız. Gerekli tüm aminoasitleri içeriğinde bulundurduğundan dolayı doğal olarak cildinizin ihtiyacının da anında karşılanmasına zemin hazırlar.

Öncesi Sonrası

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Kleopatra Gençlik Aşısı İçeriği

İçeriğine bakıldığı zaman insan sağlığına doğrudan etki edecek maddeleri barındırmadığı görülüyor. Tamamen cilde yarar sağlayacak maddeler bulunuyor. Gençlik iksiri ürün, Amerika sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Cildin bundan sonraki sürecinde hem genç hem de canlı görünmesine katkı sağlayacak saf maddeler yer verilmiştir. Bu yüzden dolayıdır ki Kleopatra gençlik iksirini sizlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik ürünü kullanmaya başladıktan sonra gerçekten etkili olduğunu fark edeceksiniz. Şimdiye kadar bu ürünü kullanan çoğu kişiler ise çeşitli sayfalarda memnuniyetlerini dile getirmiştir. Cildin en etken maddesi olarak ön plana çıkan peptidler, ürün içeriğinde yer alıyor .Kleopatra gençlik iksiri içeriği başka neleri barındırıyor diye bakıldığı zaman ise cildin yeniden nemlenmesine yardımcı olacak hyalüronik asit yer alıyor. Aynı zamanda cildin daha da genç hale dönüşmesine katkı sağlayan bitki ekstreleri bulunuyor. Şimdiye kadar genç kalmak adına pek çok ürüne tonlarca para vermiş olabilirsiniz. Sonuç itibariyle bu kullandığınız ürünler cildinizde pek bir değişiklik yapmamış olabilir. Fakat Amerika bilim adamları tarafından geliştirilmiş ve bakanlık onayı almış gençlik iksiri ürünüyle isteklerinize ulaşmanız zor olmayacak.

Kleopatra Gençlik Aşısı Faydaları

Kleopatra gençlik iksiri faydaları oldukça fazladır. Cilde fayda sağlayacak tüm saf maddeleri içeriğinde tutuyor. Cildinizle ilgili olarak rahatsızlık duymuş olduğunuz kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Ürünü kullanmaya başladıkça cildinizin daha fazla nefes almaya başladığını göreceksiniz. Cildiniz yenilecek ve kırışıklanmaya son vereceksiniz. Cilt kusurlarının yok olmasını ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza katkı sağlar. Cildinizle ilgili olarak mat bir görüntü oluşabilir. Hatta cildinizin nemsiz kaldığını bile hissedebilirsiniz. İşte bu gibi cilt sorunları yaşıyorsanız tek yapmanız gereken ise bu iksire başvurmak olacaktır. Cildinizin bundan böyle daha sağlıklı şekilde görünmesini sağlamak adına gençlik iksirini kullanmaya başlamalısınız. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayarak cildin daha da parlak görünmesine zemin hazırlar. Mat görünüm ortadan kaldırılarak daha parlak bir cildin yerine gelmesi sağlanır. Cildinizin bu denli güzel oluşundan sonra kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Bu durumda haliyle sizde özgüven oluşmasına neden olacaktır. Daha bebeksi bir cilde sahip olmayı artık hayal etmekle kalmayacaksınız. Çünkü tüm imkansız gibi görülen şeyleriğ gerçeğe dönüştüren bir ürünle karşı karşıyasınız.

Kleopatra Gençlik İksiri Fiyatları

Ciltte bu denli yüksek bir olumlu dönüşme katkı sağlayan ürünün piyasa da ne kadar fiyatla satışa sunulduğu da merak ediliyor. Standart fiyatlarla piyasada ki tüm alıcılarını bekleyen gençlik iksiriyle tanıştıktan sonra daha kusursuz cilde sahip olmaya başlayacaksınız. Cilde hiçbir zararı olmadığı gibi maksine çok fazla faydası bulunuyor. Ürünü kullanarak 10 yaş daha genç görünmeniz mümkündür. Avrupa’ya göz atıldığında ise pek çok yıldızın bu ürünü kullandığını görebilmekteyiz. Hatta ünlülerin güzellik sırlarından biri olarak bilinir. Kleopatra gençlik iksirinin de aynı zamanda 20 ile 60 yaşlarda ki kişilere uygulanabilen bir bakım ürünü olduğu söylenebilir. Özellikle 60 yaşa sahip kişilerde bu ürün kullanıldığı zaman 10 yaş daha genç görünmeleri sağlanıyor. Kırışıklığın toparlanması, yeni kırışık oluşumunun önlenerek daha genç bir cildin oluşması sağlanıyor. Üstelik genç görünmeyi arzulayan bireylere özel olarak uygulanan bu iksirin 5 yıl kadar etkisini, sürdürme özelliği bulunuyor. Kleopatra gençlik iksiri fiyatları konusunda da hemen bilgi almaya başlayabilirsiniz. Genç kalmak ve sürekli olarak genç görünmek istiyorsanız o halde güzellik sırlarından biri olarak bilinen gençlik iksirine başvurun. Cildinize uygulandıktan 1 ay sonrasında ise maksimum düzeyde olumlu etki etme özelliğine sahiptir. Ürünün kullanılmasından 1 ay sonra değişim anında fark edilmeye de başlanacaktır. Gençlik iksirinin cilde uygulanma süresine bakıldığı zaman ise yalnızca 10 dakika olduğu görülüyor.