OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

AGASSI AMELİYATSIZ YANAK İNCELTME

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Nedir?

Ameliyatsız Yanak İnceltme işlemi hakkında detaylı bilgiler. Agassi cihazı ile yapılan ameliyatsız yanak inceltme işlemi sonrasında belirgin farklar görülmektedir. Hem erkek hem de bayanların şikâyetlerinde biri olan yuvarlak yüz hattı, yanak bölgesinde fazla yağ birikimi kişiyi olduğundan hem kilolu hem de hatlarının yuvarlak gözükmesine neden olabilir. Estetik sektöründe son teknoloji olan aggasi çıkmadan önce cerrahi işlem olarak bilinen bişektomi operasyonu gerçekleştiriliyordu. Şimdi ise aggasi sistemiyle kısa sürede cerrahi müdahale olmadan iç yanak yağları eritilip üçgen yüz hattına sahip olmak mümkün hale gelmiştir. Ayrıca işlemde radyofrekansuygulanarak iç yanak yağlarının eritilmenin yanı sıra kolajen üretimi artırılarak yanak bölgesinde sıkılaşmada sağlanır. Aggasi sistemiyle yapılan yanak inceltme işleminden hemen sonra gözle görülür sonuç elde edilip 2 haftalık süreçte daha netleşme gözlemlenerek, kalıcı sıkılaşma ve incelme elde ediliyor.

AGASSI AMELİYATSIZ YANAK İNCELTME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Nedir?

Ameliyatsız Yanak İnceltme işlemi hakkında detaylı bilgiler. Agassi cihazı ile yapılan ameliyatsız yanak inceltme işlemi sonrasında belirgin farklar görülmektedir. Hem erkek hem de bayanların şikâyetlerinde biri olan yuvarlak yüz hattı, yanak bölgesinde fazla yağ birikimi kişiyi olduğundan hem kilolu hem de hatlarının yuvarlak gözükmesine neden olabilir. Estetik sektöründe son teknoloji olan aggasi çıkmadan önce cerrahi işlem olarak bilinen bişektomi operasyonu gerçekleştiriliyordu. Şimdi ise aggasi sistemiyle kısa sürede cerrahi müdahale olmadan iç yanak yağları eritilip üçgen yüz hattına sahip olmak mümkün hale gelmiştir. Ayrıca işlemde radyofrekansuygulanarak iç yanak yağlarının eritilmenin yanı sıra kolajen üretimi artırılarak yanak bölgesinde sıkılaşmada sağlanır.

Aggasi sistemiyle yapılan yanak inceltme işleminden hemen sonra gözle görülür sonuç elde edilip 2 haftalık süreçte daha netleşme gözlemlenerek, kalıcı sıkılaşma ve incelme elde ediliyor.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltmede Lokal Anestezi Gerekiyor mu?

Herhangi bir anestezi uygulamasına gerek kalmıyor. Çünkü ağrısız bir uygulamadır.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Seans Aralıkları Nedir ?

Hastalara genellikle 2-3 seans arası önerilmektedir.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Her Yüz Hattına Yapılabilir mi?

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar

İç yanak yağ yastıkçıkları çok fazla olanlar

Aggasi Yanak İnceltme İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

İşlem o kadar konforludur ki öğle arası molasında bile birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. İşlemden hemen sonra gündelik hayata geri dönebilirsiniz. Herhangi bir kızarıklık veya kişiyi rahatsız edecek bir sonuçla karşılaşılmaz.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMart 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltmede Lokal Anestezi Gerekiyor mu?

Herhangi bir anestezi uygulamasına gerek kalmıyor. Çünkü ağrısız bir uygulamadır.

Öncesi Sonrası

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Seans Aralıkları

Hastalara genellikle 2-3 seans arası önerilmektedir.

Aggasi Ameliyatsız Yanak İnceltme Her Yüz Hattına Yapılabilir mi?

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar İç yanak yağ yastıkçıkları çok fazla olanlar

Aggasi Yanak İnceltme İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem o kadar konforludur ki öğle arası molasında bile birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. İşlemden hemen sonra gündelik hayata geri dönebilirsiniz. Herhangi bir kızarıklık veya kişiyi rahatsız edecek bir sonuçla karşılaşılmaz.