OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

SCHWARZY

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Schwarzy Nedir ?

Schwarzy kas gelişimi yoluyla yağ azaltımı üzerine özel olarak geliştirilmiş bir cihaz. Kaslarınız gelişip, güçlenip şekillenirken, bu bölgelerde birikmiş inatçı yağlarınıza da veda edebilirsiniz. Bu özel cihaz, kasların etrafında bulunan inatçı yağların giderilmesi için etkilidir.

SCHWARZY

SIKÇA SORULAN SORULAR

Schwarzy Nedir ?

Schwarzy kas gelişimi yoluyla yağ azaltımı üzerine özel olarak geliştirilmiş bir cihaz.
Kaslarınız gelişip, güçlenip şekillenirken, bu bölgelerde birikmiş inatçı yağlarınıza da
veda edebilirsiniz. Bu özel cihaz, kasların etrafında bulunan inatçı yağların
giderilmesi için etkilidir.

Schwarzy Nasıl Çalışır?

Bölgesel yağlanma birçok kişinin yaşam kalitesini düşürür. Aynı zamanda bölgesel
yağlanma sürekli artış gösterir ve obezite gibi ciddi sonuçlara sebep olabilir. Bu
durumda birçok insan ameliyatla zayıflama yöntemini tercih eder. Schwarzy özel
çalışma prensibiyle bölgesel yağlanmaya karşı en iyi yöntemi kullanmanızı
sağlayacaktır.
Schwarzy, son derece acısız ve konforlu bir uygulamadır. Bu nedenle acı eşiği düşük
kişiler de dahil olmak üzere hızlı sürede etkili sonuçlar sunar. Schwarzy, üç farklı
modda çalışabilir:

Schwarzy Nasıl Etki Eder?

Schwarzy, elektromanyetik bir alan yaratarak kas dokularını uyarır. Uyarılan kas
dokuları harekete geçer. Schwarzy, spor sırasında oluşan kas uyarılarını ve kas
hareketlerini taklit ederek gerçek bir etki yaratır. Supramaksimal kasılmalar
sonucunda kas, kas sinirleri ve lifler çalışmaya başlar.

Schwarzy Avantajları Nelerdir?

Schwarzy, başta yağ yakımını hızlandırmak ve kas kütlesini güçlendirmek gibi
avantajlara sahiptir. Ancak, bu gelişmiş ve inovatif teknolojinin avantajları bu kadarla
sınırlı değil.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMarch 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Schwarzy Nasıl Çalışır?

Bölgesel yağlanma birçok kişinin yaşam kalitesini düşürür. Aynı zamanda bölgesel yağlanma sürekli artış gösterir ve obezite gibi ciddi sonuçlara sebep olabilir. Bu durumda birçok insan ameliyatla zayıflama yöntemini tercih eder. Schwarzy özel çalışma prensibiyle bölgesel yağlanmaya karşı en iyi yöntemi kullanmanızı sağlayacaktır. Schwarzy, son derece acısız ve konforlu bir uygulamadır. Bu nedenle acı eşiği düşük kişiler de dahil olmak üzere hızlı sürede etkili sonuçlar sunar. Schwarzy, üç farklı modda çalışabilir:

ÖNCESİ SONRASI

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Schwarzy Nasıl Etki Eder?

Schwarzy, elektromanyetik bir alan yaratarak kas dokularını uyarır. Uyarılan kas dokuları harekete geçer. Schwarzy, spor sırasında oluşan kas uyarılarını ve kas hareketlerini taklit ederek gerçek bir etki yaratır. Supramaksimal kasılmalar sonucunda kas, kas sinirleri ve lifler çalışmaya başlar.

Schwarzy Avantajları Nelerdir?

Schwarzy, başta yağ yakımını hızlandırmak ve kas kütlesini güçlendirmek gibi avantajlara sahiptir. Ancak, bu gelişmiş ve inovatif teknolojinin avantajları bu kadarla sınırlı değil.

Medikal Estetik>Enerji Bazlı İşlemler Kategorisindeki Diğer Yazılar

Medikal Estetik Diğer Kategoriler