OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

MORPHEUS 8

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Morpheus-8 Nedir ?

Elastikiyetini kaybeden ve mat bir görünüme ulaşan cildi canlandırmak ve daha sağlıklı bir hâle getirmek kolajen ve elastin üretimine bağlıdır. Kolajen ve elastin üretimini arttırmak da Morpheus 8 uygulaması ile gerçekleştirilir. Şöyle ki cildi sıkılaştıracak olan kolajenin ve elastinin üretimi bu uygulama ile tetiklenir ve böylelikle bebeksi bir cilt dokusu oluşması için gerekli ortam hazırlanır.

MORPHEUS 8

SIKÇA SORULAN SORULAR

Morpheus-8 Nedir ?

Elastikiyetini kaybeden ve mat bir görünüme ulaşan cildi canlandırmak ve daha
sağlıklı bir hâle getirmek kolajen ve elastin üretimine bağlıdır. Kolajen ve elastin
üretimini arttırmak da Morpheus 8 uygulaması ile gerçekleştirilir. Şöyle ki cildi
sıkılaştıracak olan kolajenin ve elastinin üretimi bu uygulama ile tetiklenir ve
böylelikle bebeksi bir cilt dokusu oluşması için gerekli ortam hazırlanır.

Morpheus 8 Kalıcı Mı ?

Morpheus 8 uygulaması sayesinde lekeler, kırışıklıklar, izler ve hatta cilt germede
kalıcı ve etkili bir tedavi ile bir kaç seansta kurtulabilirsiniz.

Morpheus 8 Teknolojisinden Kimden Faydalanabilir ?

Yüzdeki sarkma ve elastikiyet kaybında etkilidir.
Cilt altı yağ dokusunu da biçimlendirerek yüzde etkili bir lift etkisi yaratır.
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir.
Genişlemiş gözenekleri küçültür, çok daha pürüzsüz bir cilt yaratır.
Akne ve skar izlerinin tedavisinde kullanılır.
Ciltteki güneş hasarını geri çevirir, lekelerin görünümünü hafifletir.
Tüm vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri çevirmede etkilidir.
Vücuttaki skar izlerini, güneş lekelerini hafifletir.

Morpheus 8 Güvenli Bir Tedavi Mi ?

Morpheus 8 FDA onaylı bir teknolojidir. FDA onayı sistemin güvenli ve etkili
olduğunun kanıtıdır

Morpheus 8 Tedavisi Sonrasında İyileşme Süreci Ne Kadar Sürüyor ?

İşlem sonrasında kızarıklık ve hafif bir şişlik beklenen yan etkilerdir. Ancak birçok
hasta tedavinin hemen ertesi günü normal, gündelik hayatına geri döner. Subdermal,
yani cilt altı dokuya da etki eden daha yüksek enerji seviyesiyle çalışılması gereken
hastalarda kızarıklık ve şişliğin tamamen geçmesi 2-3 günü bulabilir.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMarch 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Morpheus 8 Teknolojisinden Kimden Faydalanabilir ?

Yüzdeki sarkma ve elastikiyet kaybında etkilidir. Cilt altı yağ dokusunu da biçimlendirerek yüzde etkili bir lift etkisi yaratır. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir. Genişlemiş gözenekleri küçültür, çok daha pürüzsüz bir cilt yaratır. Akne ve skar izlerinin tedavisinde kullanılır. Ciltteki güneş hasarını geri çevirir, lekelerin görünümünü hafifletir. Tüm vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri çevirmede etkilidir. Vücuttaki skar izlerini, güneş lekelerini hafifletir.

ÖNCESİ SONRASI

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Morpheus 8 Güvenli Bir Tedavi Mi ?

Morpheus 8 FDA onaylı bir teknolojidir. FDA onayı sistemin güvenli ve etkili olduğunun kanıtıdır

Morpheus 8 Tedavisi Sonrasında İyileşme Süreci Ne Kadar Sürüyor ?

İşlem sonrasında kızarıklık ve hafif bir şişlik beklenen yan etkilerdir. Ancak birçok hasta tedavinin hemen ertesi günü normal, gündelik hayatına geri döner. Subdermal, yani cilt altı dokuya da etki eden daha yüksek enerji seviyesiyle çalışılması gereken hastalarda kızarıklık ve şişliğin tamamen geçmesi 2-3 günü bulabilir.

Morpheus 8 Kalıcı Mı ?

Morpheus 8 uygulaması sayesinde lekeler, kırışıklıklar, izler ve hatta cilt germede kalıcı ve etkili bir tedavi ile bir kaç seansta kurtulabilirsiniz.

Medikal Estetik>Enerji Bazlı İşlemler Kategorisindeki Diğer Yazılar

Medikal Estetik Diğer Kategoriler