OP. DR. CAHİT VURAL
OP. DR. CAHİT VURAL
DOKTORUNUZA BAŞVURUN

FIT FACE

Ücretsiz danışma formunu doldurun!

Fit Face Yüz Gençleştirme Ameliyatı

Fit Face Ameliyatı hakkında detaylı bilgiler. Güncel yüz gençleştirme cerrahi modellerinde son dönemlerde epey değişiklikler oldu. plastik cerrahi alanında diğer alanlardaki gibi endoskopik cerrahi alternatifleri geliştirildi. üroloji röbotik cerrahi, genel cerrahide endoskopik safra kesesi, apandist ameliyatlar gibi, ürolojide taş ameliyatları gibi kamera kullanılan bir çok ameliyat tekniğinde endoskop yani kamera kullanılıyordu. İyileşmenin çok daha hızlı olması ve yara izlerinin saçlı deri içerisinde kalmasıyla dışardan belli olmayan izlerle yapılan yüz gençleştirme işlemlerinde endoskopik yüz germe hem fark yarattı hem de sıklıkla kullanılır hale geldi. Bu sebeple endoskopik yüz germe işlemlerinde yüzün tamamını içine alan yeni bir yaklaşım, yeni bir model üzerinde bence hekimler de ortak bir konsensus gelişti. Orta yüze kamera ile ulaşmak mümkünken, alt çene hattı ve diğer bölgeleri de içine alan, güncel bir yaklaşıma ihtiyaç duyuldu. çünkü kamerayla ulaşabilen nokta orta yüz hattıydı diğer kısımlarda kamera kullanılmıyordu dolayısıyla fit face yaklaşımının doğma amacı bu gereksinimden ortaya çıktı diyebiliriz. Yüz germede de endoskopun kullanılması son dönemde özellikle genç jenerasyon hekimler tarafından sıklıklıkla tercih edilir hale geldi. Bu iyileşme döneminde daha hızlı bir iyileşme, daha küçük kesiler tarafından yapıldığı için ameliyat sürelerinin daha kısalmasını sağladı.

FIT FACE

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fit Face Ameliyatı Nedir?

Fit Face Ameliyatı yüzün endoskopik kamera yöntemiyle gençleştirilmesi ve yüze yeni bir şekil verilmesi işlemdir. Yüzün tekrardan gençlik yıllarında olduğu gibi daha canlı ve daha fresh hale döndürülmesinin cerrahi alternatifidir.

Fit Face Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Saçlı deri içinden yapılan yaklaşık 4.5 5 cm lik bir kesiyle, yüzde bir çok noktada ulaşma imkanı sağlayarak, yani hem çene hattı hem çene hem ağız çevresi, hem alın ve kaş bölgesini gençleştirmek mümkün oluyor. Yaklaşık 2.5 – 3 saat bazen 3.5 saatlere kadar süren bir cerrahi yaklaşım var.

Fit Face Ameliyatında Neler Yapılıyor?

Fit Face sadece orta yüze yapılan, göz çevresine yapılan bir alternatif olarak değil yüzün tamamını içine alan, yani jawline hattının inceltilmesi için face tight dediğimiz radyo frekans destekli inceltme yapılıyor.  Gıdı bölgesinde yine face tight uygulmasından destek alarak gıdı bölgesi inceltiliyor. Bunlarla beraber çenede, orta yüzde, şakaklarda ve kaş çevresinde zaten yüz germe işlemi olacağı müdahale ediliyor. Yüzün diğer bölgelerine de kök hücre zenginleştirilmiş yağ micro fat transferi yapılmakta. Yüzün tamamını içerisine alan bu ameliyatın tamamen bir gençleştirme işlemi olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar

Kliniğimizde estetik işlem yaptıranların yorumlarına göz atın.

Merve BallıMayıs, 10, 2023

Cahit hocam bütün operasyon ve işlemler için gözüm kapalı güvendiğim tek doktor 🤗 Buket Hanım başta olmak üzere tüm ekibine ilgileri için teşekkür ederim . Power Shape cihazından çok memnunum ,Sevgi Hanıma ayrıca teşekkürler

Ilayda TerlemezMayıs 5, 2023

Cahit vural beauty’i cilt bakımı için de tercih ettim. Eğer cildinize uygun bir bakımı çok ilgili ve kibar birisinden almak isterseniz Sevgi hanımı öneririm. Aşırı hassas cildime çok nazik davranarak gerekli işlemleri uyguladı.

Öznur KURTNisan 17, 2023

Neden daha önce gitmedim dediğim tek yer. Rinoplasti, bişektomi, gıdı lipo işlemlerim oldu hepsi birbirinden mükemmel. Hocamızın bu kadar iyi oluşunun yanında ekibi de çok güleryüzlü ve aşırı ilgililer. Her şey için herbirine binlerce kez teşekkür ederiiim. 🖤

S DEMİRDAĞNisan 8, 2023

Cahit Vural beauty markası ile tavsiye üzerine yaklaşık 5 senedir geliyorum Ve inanılmaz memnunum Şimdiye kadar botoks ve dolgu yaptırıyordum.Ama bugün ilk defa cilt bakımı hydrafacial bakim yaptırdım Sevgi hanım cilt bakımımı yaptı Sakin sessiz bir o kadar rahatlatıcı bir ortamda Sevgi hanımın mucizevi parmaklarıyla çok dinlendirici bir uygulamaydı Diğer seansı hasretle bekliyorum Yüzümde bir ferahlama rahatlama hissettim Diğer seanslara geldikçe yorumlarımı ileteceğim Çok teşekkürler Sevgi hanımın ellerine sağlık

Ebrar GülerMart 28, 2023

Canım doktorum. İyi ki sizi tanısmışım. 3 sene önce meme büyütme ameliyati oldum. 1 ay önce de burun ameliyati ikiside harika oldu. Süpersiniz . Ellerinize saglik ♥️ iki ameliyat sürecim ekibinin anlayisi yardim severligiyle de harika gecti. Sürecte devamli yanimda oldular. Harikasınız 🙏🏻 kesinlilkle tavsiye ediyorum. Yine olsa yine size gelirim ♥️😍

Kübra AydoğduMart 13, 2023

Mart ayında cahit hocama burun ameliyatı oldum şuan 5. Ayımdayım ve inanılmaz memnunum, ameliyat öncesinde sizin isteğinize önem verip burnun nasıl olabilceğini fotoğraflarla anlatıyor hastayı dinliyor bu sayede sonuçtan aşırı memnun kaldım tam istediğim gibi sadece boyutunu küçültüp yüzüme çok yakışan bir burun yaptı, aynı zamanda nefes problemim için konkalarımı da küçülttü bu sayefe artık çok iyi nefrs alıyorum. Yıllarca karar veremeyip hep erteliyordum bu ameliyatı ama cahit hocamın samimiyeti ve yeteneği sayesinde şuan çok mutluyum, gözü kapalı güvenebilirsiniz kendisine türkiyede 1 numara kesinlikle💕

Eylem ElenaMart 5, 2023

Dr. Cahit Vural Beyde Annelik estetiği yaptırdım ve gerecekten çok güzel oldu hersey. Ekibide süper. Çok iyi ilgilendiler. Bilhassa Rahime Hanim. Çok tavsiye edebilirim.

TV PROGRAMLARI

Doktorumuzun katıldığı TV Programlarını inceleyebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın

Uzmanlarımız kişiye özel estetik işlemlerininin planı hazırlanması ve fiyatlandırması konusunda size memnuniyetle yardımcı olmak için buradalar.

Bizimle İletişime Geçin

Fit Face Ameliyatı Nedir?

Fit Face Ameliyatı yüzün endoskopik kamera yöntemiyle gençleştirilmesi ve yüze yeni bir şekil verilmesi işlemdir. Yüzün tekrardan gençlik yıllarında olduğu gibi daha canlı ve daha fresh hale döndürülmesinin cerrahi alternatifidir.

Öncesi Sonrası

YÜZ GÜLDÜREN SONUÇLARKliniğimizde yapılan işlem sonuçlarına ait daha fazla sonuç görmek istiyorsanız formu doldurun öncesi sonrası resimlerini e-posta adresinize gönderelim.

Formu Doldurun

Fit Face Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Saçlı deri içinden yapılan yaklaşık 4.5 5 cm lik bir kesiyle, yüzde bir çok noktada ulaşma imkanı sağlayarak, yani hem çene hattı hem çene hem ağız çevresi, hem alın ve kaş bölgesini gençleştirmek mümkün oluyor. Yaklaşık 2.5 – 3 saat bazen 3.5 saatlere kadar süren bir cerrahi yaklaşım var.

Fit Face Ameliyatında Neler Yapılıyor?

Fit Face sadece orta yüze yapılan, göz çevresine yapılan bir alternatif olarak değil yüzün tamamını içine alan, yani jawline hattının inceltilmesi için face tight dediğimiz radyo frekans destekli inceltme yapılıyor. Gıdı bölgesinde yine face tight uygulmasından destek alarak gıdı bölgesi inceltiliyor. Bunlarla beraber çenede, orta yüzde, şakaklarda ve kaş çevresinde zaten yüz germe işlemi olacağı müdahale ediliyor. Yüzün diğer bölgelerine de kök hücre zenginleştirilmiş yağ micro fat transferi yapılmakta. Yüzün tamamını içerisine alan bu ameliyatın tamamen bir gençleştirme işlemi olduğunu söyleyebiliriz.

Online Muayene

İşlemlerimiz konusunda hızlıca destek almak istiyorsanız, resimlerinizi çekip bize göndererek uzman görüşü alabilirsiniz.

Formu Doldurun

Fit Face Ameliyatı Sonrası İyileşme Dönemi

Fit Face Ameliyatında iyileşme dönemi bir yüz germe ameliyatına benzer nitelikler taşıyor. İyileşme dönemi ortalama olarak 5 ile 7 gün arasında. Hastalar ameliyat sonrası 2 hafta içinde işe dönebiliyor. Fit Face dediğimiz zaman isimden de anlaşılacağı üzere yüzün incelerek, yani ters üçgen şeklinde aşağı doğru gelmesidir. Yüzde yorgun gözükmenize sebep olan orta yüz hattında göz çevresinde aşağı gelmiş olan dokuların yukarı doğru kaldırılması, hacim eksikliği olan bölgelerde gene yağ enjeksiyonlarıyla o bölgelerinde desteklenmesi, sarkık olan çene hattı ve gıdı bölgelerinde face tight cihazıyla o bölgelerin tekrardan hayata döndürülmesi, gençleştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Tüm yüzü içine alan tüm yüzün klasik yüz germe işlemi yapılmaksızın tekrar gençleştirilmesi. hali hazırda bir not düşelim, klasik yüz germe ameliyatı, bazı hastalarımız için hala tek ve çok etkili bir seçenek, fit face sarkmanın sınırlı olduğu gıdı bölgesinde ve çenede sarkmanın sınırlı olduğu, orta yüzün yorgun olduğu hastalar için çok ideal bir yüz restorasyonu işlemi. yani yüzü tekrar restore etmek için kamera yönteminin kullanıldığı bir ameliyat şeklidir. Orta Yüz Germe ameliyatı hakkında da bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gençleştirme İşlemi

Fit face sadece orta yüze ve göz çevresine yapılan bir alternatif olarak değil yüzün tamamını içine alır. “Jawline” hattının inceltilmesi için “face tight” dediğimiz radyo frekans destekli inceltme yapılır. Gıdı bölgesi yine “face tight” uygulamasından destek alarak inceltilir. Bunlarla beraber çenede, orta yüzde, şakaklarda ve kaş çevresinde yüz germe işlemiyle müdahale edilir. Yüzün diğer bölgelerine de kök hücre zenginleştirilmiş yağ micro fat transferi yapılır. Yüzün tamamını içine alan bu ameliyatın tamamen bir gençleştirme işlemi olduğunu söyleyebiliriz.